GORDON SETTER - GORDON SETR   Mezinárodně chráněná chovatelská stanice FCI ÁRES ŠAMARKAN

    
NEWS
NOVINKY
OUR DOGS
NAŠE FENY
SHOW
VÝSTAVY
PUPPIES
ŠTĚŇATA
LITTERS
ODCHOVY
GALLERY
GALERIE
ABOUT US
GORDON A MY
 THE BREED
O PLEMENI
LINKS
ODKAZY
INTEREST
ZAJÍMAVOSTI
CONTACT
KONTAKT

________________________________________________________________________________________________________________________________________
 

vrh  E - litter  E
 NOVINKY
 NAŠE FENY
         EBONY PEARL
        CASSIOPEA CABBI
         BUMBLE - BEE
         FREA
 VÝSTAVY
 ŠTĚŇATA
 ODCHOVY
         vrh CH
        vrh H
        vrh G
        vrh F
        vrh E
        vrh D
        vrh C
        vrh B
        vrh A
 PREZENTACE
 GALERIE
 O NÁS
 O PLEMENI
 RŮZNÉ
 ODKAZY
 KONTAKT
 ARCHIV
        novinky 2011
        novinky 2010
        novinky 2009
        novinky 2008
        novinky 2007
        novinky 2006
        novinky 2005
 KDO S NÁMI BYDLÍ
chováme také plemeno
 TIBETAN TERRIER

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 RODOKMEN  E VRH  - PEDIGREE  E LITTER
VRH E narozen 13.9.2012   9 štěňat  4 psi / 5 fen
 LAURELHACH LEGEND "LEGO"  x  BUMBLE - BEE ÁRES ŠAMARKAN
Zahraniční krytí - otec štěňat ze země původu tohoto vznešeného plemene. Anglická krev - jeho rodiče jsou anglicko-australské linie.

OTEC : Mladý, 2 letý pes, velmi milé povahy s grácií a elegancí typického angličana.
S vynikajícími výstavními úspěchy, taktéž lovecky vedený. Zdravotní testy DKK 0/0, lokty FREE, PRArcd4 FREE, plnochrupý.
Klubový vítěz, BIG, Junior Champion Austria, několikanásobně BOB, CACIB, CAC, CAJC, zkoušky v I.ceně nos 4 aj.

MATKA ŠTĚŇAT: Grand champion, SK champion, CZ champion, několikanásobně - BOB, CACIB, Klubový vítěz MSKAO, BIS fena, Národní vítěz, CAC, CAJC. Zkoušky v I.ceně nos 4 atd.
Bumble je matkou i našeho vrhu D (5/2010). Tito naši odchovanci již sbírají velké úspěchy jak na výstavách, tak i na poli pracovním.

Naše předky najdete na stránce dole. Nejznámější chovatelské stanice, ze kterých pocházejí :
http://www.laurelhach.co.uk/      http://www.gordonsetter.com.au/index.html    http://www.shannas.co.uk/   http://www.ludstar.it/ 

fena : EEBONY PEARL Áres Šamarkan 
(ebenová perla)
nový majitel - Zůstává v naší chovatelské stanici :)
 
  fena : ENIGMA Áres Šamarkan 
(hádanka)

nový majitel - p.silnická, Brno
 
pes : ESQUIRE MERLIN Áres Šamarkan 
(ctěný pan Merlin)
nový majitel - rodina Mara, CZ
 
fena : EVENING STAR Áres Šamarkan 
(večerní hvězda)
nový majitel  K.Lorenz, GERMANY
CHS - kennel  
www.schlossgleichen.de
 
pes :  ENGLISH MAN  Áres Šamarkan 
(Anglický muž)

nový majitel - Mrňková, CZ
 
pes : EXCALIBUR  Áres Šamarkan 
(bájný meč Excalibur)

nový majitel - Vítkovi, CZ spolu s Bawlerem z vrhu B
 
pes :  EGG - FLIP Áres Šamarkan 
(vaječný koňak)

nový majitel - Janderová, CZ
 
fena : EGLANTINE Áres Šamarkan
(šípková růže)

nový majitel -P.Schanner, AUSTRIA
 
fena : EAGLE´S LADY Áres Šamarkan 
(orlí dáma)

nový majitel  p.Buchtová, SLOVENSKO
 

                                                                              
EBONY PEARL Áres Šamarkan 5,5 měsíce:
EBONY PEARL Áres Šamarkan 5 měsíců:ÚNOR 2013  Enigma a Ebony Pearl 5 měsíců


LEDEN 2013
a máme 4 měsíce. Rostou z nás krásní psi. Tedy 1 pes a 2 fenky. Prozkoumáváme svět a umíme už spoustu věcí. :)
Tak a máme 3 měsíce. Také byl u nás ježíšek :) Všichni jsme dostali moc dárečků-pamlsků a tak koušeme seč se dá:) A lítáme jako o závod. panička udělala nějaké nové fotky, tak můžete zkouknout jací z nás rostou krásní psi. Opět jsme měli spousty zpráv od našich bratříčků a sestřiček a přejeme všem jen to nej do dalšího roku.11-12 TÝDNŮ
Ten čas tak letí. Někteří z nás si užívají se svými pánečky. Já Merlin a tři moje sestřičky na ně teprve čekáme. Proběhlo další očkování, tentokrát už 6ti kombinace. Takže máme úplně celou vakcinaci včetně vztekliny. Panička si nemůže vynachválit naši úžasnou a moc milou povahu. jsme tedy občas i pěkní raubíři - to když se pěkně rozparádíme a nevíme pak kdy přestat. A také jsme naprostí mistři přeborníci ve vrhání pohledů já jsem neviňátko, chudáček.No však koukněte sami, jak moc nám to sluší:)9 TÝDEN
Tak se opět ozýváme s novinkami. Máme za sebou II.přeočkování, 4 odčervení a jsme celí natěšení na svět a do života. Jedna sestřička a 3 bráškové jsou už v nových domečcích. Chodí nám od nich krásné a milé zprávy. A samé pochvaly na to jak jsou hodní, šikovní, učenliví...... Ale to my také :) Ale sourozencům posíláme obrovskou pusu na čumáček a veliké pozdravy:) A moc se těšíme, až to svým novým pánečkům budeme také moci předvést.To všechno všecičko co zvládneme ..... Máme se fajn. Objevujeme nové věci, jako je lítání po zahradě, honění kočiček a máme spousty nových kamarádů. A velice se nám líbí holubové u souseda...jen kdyby z té římsy sletěli o kousek níž. prozatím nezbývá než se na ně jen dívat a vystavovat:)
Panička nás taky koupala - prý to byla velká fuška všechny okoupat. Ale přišli jsme na to, že máme velmi rádi vodu a někteří z nás se v tom sprchovém koutě pokoušeli i plavat:)Tak pěkně koukejte na fota a my dáme o sobě zase vědět.
7 TÝDEN
Ahoj ve spolek, panička měla velmi velkej časovej frmol, a tak se zpozdila i naše aktualizace.Měli jsme píchance - nějaké očkování povídali, a spousty dalších zážiků. Také tu bylo pár návštěv a někteří z našich sourozenců tu už s námi nejsou. jsou v nových domečcích u hodných lidiček a my všichni na ně moc a moc myslíme a vzpomínáme.
Panička povídala, že stejně my co jsme ještě doma vydáme bohatě za všechny, i když nás ubylo. Jsme prý naprosto rozkošně miloučcí krakeni :) Pěkně jsme povyrostli, už se nevlezeme na váhu. Taky máme za sebou další odčervení. Chodíme poctivě na noviny, takže nikde žádná loužička ani jiné neštěstí. Pěkně spolu řádíme. Panička vždycky volá, jen ten dům nezbořte....takže všeho s mírou:)A těšíme se na ty nej pánečky, které pro nás panička vybere. A koukněte se, jak nám to velice sluší:)
5 TÝDEN
Pozor pozor pozor.... opět se hlásíme. Jsme zase o týden starší a moudřejší a zkušenější a... a... a..... no prostě všechno to okolo. Pomalu se na nás jezdí dívat návštěvy. To se nám velice moc líbí, jelikož náš všichni muchlují, hladí, vyprávějí. Panička sice taky, ale uznejte 2 ruky na 9 štěňat je málo:) Má nás pak až za krkem :) Takže každá ruka na víc je tuze vítána. Každý nás chválí jak jsme krásní a miloučcí a co víc, že jsme si podobní jako vejce vejci. ( a čemu se diví, když jsme vlastně devečertata) A jak je krásně poznat co je kluk a co holka. S elegancí si nezadáme nikdo. Už umíme i krásně skákat. Pravda, občas se ten skok nepovede a spadnem na tlamičku, někdy i brouzdáme pusou metr v délce po zemi, ale chybama se člověk - vlastně pes učí..... Všichni se rozplývají nad tím, koliko že to máme chlupů ..... že jsme chundelatí jako ty dvě tibeťanky co jsou tu s námi. Nějak se před nastávající zimou chránit musíme ne. To dá rozum. Ano, rozumbradové jsme velcí. Neustále něco vymýšlíme a zkoušíme to na paničce:) Tak za týden zase s aktualizací ahoj....máme spánkovou přestávku :) A panička na chvíli taky.... A příště chystáme překvapení .... všichni už budou mít přidělená jména, tak se nezapomeňte na nás opět kouknout :)


4 TÝDNY a SVĚT PATŘÍ NÁM
Ahóóój lidičky, tak se opět ozýváme s novinkami. jsme o týden starší, moudřejší, šikovnější.... panička, pravda nestíhá - když se k ní seběhneme nestačí utíkat:) takže i mnohem rychlejší. Baštíme granulky a všelijaké dobrůtka, skvěle nám chutná. Pěkně jsme i povyrostli. A protože jsme byli hodní, panička nám vykládala pohádku. Sice se trochu déle rozmýšlela, ale nakonec , proč asi , nám povídala s čerty nejsou žerty..... nevíte někdo, co tím vlastně chtěla říct? my, takoví andílkové a neviňátka..... Taky jsme se už seznámili s tibetskýma princeznama. Ta mladší Sheela je pěkné číslo, a je s námi pro každou neplechu. Tibeťanka Miu nás chodí jen kontrolovat, ale hrátky prozatím s ní jsou v nedohlednu. Tváří se děsně vznešeně. Máme nový, větší výběh - panička tomu říká taxisův příkop..... a my skáčeme, lítáme a zkrátka si to náležitě užíváme. A taky jsme opět dostali tu šíleně nedobrou odčervovací pastu. A prý že ještě není všem dnům konec. Ale pak i dobrůtku, takže si to ta panička u nás opět vyžehlila. Jsme upovídaní, umazlení a už se učíme od mámy kouskům ala Bumble - koulení oček k našemu prospěchu. Jde nám to velmi dobře! když je potřeba zakoulíme, vyvalíme a ukážem takovej kukuč, že by nám kde kdo snesl modrý z nebe.
Takže tady jsou fota a za týden opět na viděnou .....


 

A MÁME 3 TÝDNY ... To To ALE LETÍ....
Jak jsme slíbili, opět se po týdnu hlásíme o slovo. Máme velice moc novinek. Nejenže se nám nožičky, když na nich stojíme už netřepou. Ale naopak jsme ještě rychlejší nežli blesk. A taky se krásně zkoušíme prát a kousat. Máme totiž zoubky. A k mámině mlíčku máme nášup. Panička nás už dokrmuje. Všechno pozorujeme a velice moc přemýšlíme. Jsme takoví malí vědátoři.  Velice vnímaví a velice šikovní - tedy slova paničky, aby to nevypadalo, že se vychvalujeme. Měli jsme se fotit... ale to pózování je obrovská nuda. My raději nějakou baštu, anebo lítat a hrát si na honěnou. A také samozřejmě procvičovat hlasivky. To nám jde opravdu velice moc dobře. Hlavně když vidíme paničku nebo mámu a spustíme na nejvyšší obrátky všichni zaráz. To je pak koncert :) Tak jo, mrkněte se v klidu na fota a za týden zase na viděnou:)
14 DNÍ - aneb máme 2 TÝDNY
Tak se opět hlásíme o slovo.... Jsme piráti - koukáme-nekoukáme:) ( To je jako v té pohádce oblečená, neoblečená, víte která to je?) Tak my jsme teď na tom úplně stejně. Panička povídala, že jsme obrovské šikulky. Všichni bez vyjímky se valíme na 4 nožkách přes celou bedýnku opravdu jako ve filmu rychle a zběsile. Ale s paničkou teď moc nekamarádíme.... dala nám jakousi pastu. Prý na odčervení a že je to pro naše dobro. Brrrr tedy, tfuj tajbl, prý dobro - k nepochopení. Kdyby raději to masíčko co tak pěkně voní, když vaří. Krásně čmucháme a natahujeme ty své dlouhé krky, ale ono nic. Povídali nám, že když budeme hodní, tak už brzy bude taková mňamka. Tak uvidíme. Chvíli se jako neviňátka tvářit ještě vydržíme:) A že nevíte co je nejlepší zábava? Prozradíme Vám to .... Tahat maminu za ty její chlupaté a dlouhé uši, to je úžasná věc. Pěkně si to od nás nechá líbit, takže proč toho nevyužít, dokud to jde:) Maminka má s námi obrovskou trpělivost - tedy to není z naší hlavy, to panička povídala. Ale jinak na nás všichni pějí samou chválu. Dokonce jsme i hodňoučcí. Však ona přijde ještě doba, kdy si to řádně vynahradíme. Prozatím si vystačíme sami se sebou. Zkoumáme se navzájem, oďobáváme bratříčka,sestřičku. Zkoušíme jak zní vrčení a štěkání - pravda, zatím to je ještě takové nesmělé, ale už brzy to bude na plno ....
Jo a abychom nezapomněli - máme jména .... už jste je četli ? Rozhodli jsme se, že za tento výkon se jmény  odpustíme paničce tu nedobrotu s pastou a jsme zase kamarádi. Tak se mějte krásně a za týden dáme opět o sobě vědět.7 DNÍ - aneb máme 1 TÝDEN
Ahoj ve spolek, tak jak je ? tak dobře jako nám určitě ne :) Všichni kolem nás poletují, aby nám něco nechybělo.... a nám se tolik pozornosti tolik líbí. Panička říkala, že ani není potřeba nás dokrmovat..... maminka nás dobře krmí. Při vážení bylo zjištěno, že za týden jsme přibrali - úplně předpisově, dvojnásobek porodní váhy. Jsme šikulky. Pravda, sice by nás velice zajímalo, co je to to zmiňované dokrmování - co kdyby to bylo k jídlu..... Abychom o něco náhodou nepřišli..... Ale na druhou stranu, všeho moc škodí. Paničky povídali, že už se moc těší, až otevřeme očka..... to my taky - jsme zvědaví co na tom světě uvidíme, už se moc těšíme...pssst nikomu to neříkejte , ale miniaturní očnní škvírečky už se u někoho, když se dobře podíváte rýsují :)

4 DNY
1 DEN

Ahóój všichni.... moc jsme se na Vás těšili. Jsme na světě teprve prvních pár hodin, takže nečekejte žádné profi fota. Ale věřte, že jsme pěkní otesánci, hyperaktivní stonožky a bůh ví co ještě..... Naší mámě dalo pořádnou práci nás přivést na svět, ale všichni jsme zdraví a spokojení. nejmenší z nás - holka vážila 400 gramů a největší pejsek  měl gramů 550. Úctyhodné, co myslíte.... Můžete se brzy těšit na naše další obrázky. Panička povídala, že jsme pěkná kvítka a paničky mají vždycky pravdu. P.S. nevíte náhodou co jsou to ta kvítka? Je to k jídlu??
RODOKMEN  E VRH  - PEDIGREE  E LITTER

PARENTS   I. GRANDPARENTS   II. GREAT GRANDPARENTS   III. GREAT GREAT GRANDPARENTS   IV.         V.

Sire   JCH.
 
LAURELHACH   LEGEND

Dt Ch Laurelhach Moviestar
 
 

Sh Ch Liric Come Dance With Me Of Shillay

 
Sh Ch Cromasaig Drams Demeanour Of Girvans Sh Ch Annickbank Glengoyne Of Cromasaig
SH CH Drumrunie Union Pearl Of Cromasaig
Sh Ch Drumdaroch Jazz Dancer With Liric Liric A Special Dream
Glenlusk Balvenie Lass
Laurelhach Continue A Story

 
Sh Ch /Ita Ch Caballus Ebonie Adonis Ludstar Ita Ch Shannas Journalist
Triseter Ebonie Nerissa
Sh Ch Laurelhach Forget-Me-Not Shannas Family Fortune
Sh Ch Laurelhach Country Affair
Aust Ch Triseter Ebonie Zena
With Laurelhach
 
Aust Ch/Am Ch.Brodruggan Black Knight
 
Aust Ch/Am Ch/Can Ch/Nz Ch.Triseter Ebonie Nirvana Aust Gr Ch/Nz Ch Triseter Black Vader
Aust Ch Triseter Ebonie Lainie
Aust Ch Tahtan Blac Magic Aust Ch/Nz Ch Rokeena Black Titan
Aust Gr Ch Tahtan Black Agnes
Aust Ch Triseter Ebonie Page Aust Ch Triseter Ebonie Dude Rokenna Black Thor
Triseter Black Witch

Triseter Ebonie Kirrie

Aust Gr Ch/Nz Ch Triseter Black Vader
Aust Ch/Nz Ch Triseter Eboniie Innika
Dam
Grand CH, CH CZ, CH SK
BUMBLE-BEE
Áres Šamarkan 
Koran Bojandolí
 
Inetr CH Grant Bojandolí
 
Black Devil ´s Joshua Black Devil ´s Iron
Black Devil ´S Qaiya
Anita Sandberg Shannas Journalist
Heuréka Brenda
CH. Bessi Bojandolí
 
Tramp from Lady s´Place Forester ´s Blackfire
Lady Admiration from Kings Castle
Sanni z Bojanovského údolí Galloway Heuréka
Jelli z Bojanovského údolí
Veteran CH, CH. CZ
FREA z Želečky
Inter. CH. Cento Bojandolí Stop z Bojanovského údolí Galloway Heuréka
Jelli z Bojanovského údolí
Anita Sandberg Shannas Journalist
Heuréka Brenda
CH. Elza z Želečky
 
Tramp from Lady s´Place Forester ´s Blackfire
Lady Admiration from Kings Castle
Dixie z Želečky Bor z Náměště na hané
Kingcross Viki

DALŠÍ FOTA PŘEDKŮ V RODOKMENU a někteří další jejich sourozenci:
American and Aust Champion Brodruggan Black Knight Aust Ch/Am Ch.Brodruggan Black Knight BISS & BIS Grand Ch. Triseter Ebonie Zeus  
Aust Ch Triseter Ebonie Zena Aust Ch Triseter Ebonie Zena Supreme Champion Triseter Celtic Ice 
Aust Ch Triseter Celtic Ice Triseter Celtic Ice Triseter Celtic Ice triseter ebonie nirvana 2.jpg
Aust Ch/Am Ch/Can Ch/Nz Ch.Triseter Ebonie Nirvana Aust Ch/Am Ch/Can Ch/Nz Ch.Triseter Ebonie Nirvana
Triseter Ebonie Zeus
Dtch. Laurelhach Moviestar Dtch. Laurelhach Moviestar ShCh. Liric Come Dance With Me SHANNAS JOURNALIST SHANNAS JOURNALIST Aust Ch Triseter Ebonie Dude AustCh. Triseter Ebonie Zena with Laurelhach GRANDPARENTS II American and Aust Champion Brodruggan Black Knight
Shch. Laurelhach Country Affair Aust. Ch. Triseter Ebonie Page Aust Gr Ch/Nz Ch Triseter Black Vader Aust Ch/Nz Ch Triseter Ebonie Innika Aust Ch/Am Ch/Can Ch/Nz Ch.Triseter Ebonie Nirvana ShCh. Caballus Ebonie Adonis Ludstar (imp)  Aust Gr Ch/Nz Ch Triseter Black Vader
CENTO Bajandolí - otec Frea Cento Bojandolí Anita Sandberg  Gita Bojandolí Gita Bojandolí Gita Bojandolí Aust Ch/Nz Ch Rokeena Black Titan

klikni - FOTO RODOKMEN VRH E _-PHOTO PEDIGREE LITTER E

 
     
Galery
      
NEWS
NOVINKY
OUR DOGS
NAŠE FENY
SHOW
VÝSTAVY
PUPPIES
ŠTĚŇATA
LITTERS
ODCHOVY
GALLERY
GALERIE
ABOUT US
GORDON A MY
 THE BREED
O PLEMENI
LINKS
ODKAZY
INTEREST
ZAJÍMAVOSTI
CONTACT
KONTAKT

copyrith @ aressamarkan.com