GORDON SETTER - GORDON SETR   Mezinárodně chráněná chovatelská stanice FCI ÁRES ŠAMARKAN

    
NEWS
NOVINKY
OUR DOGS
NAŠE FENY
SHOW
VÝSTAVY
PUPPIES
ŠTĚŇATA
LITTERS
ODCHOVY
GALLERY
GALERIE
ABOUT US
GORDON A MY
 THE BREED
O PLEMENI
LINKS
ODKAZY
INTEREST
ZAJÍMAVOSTI
CONTACT
KONTAKT

________________________________________________________________________________________________________________________________________
 

vrh  H - litter H
 NOVINKY
 NAŠI PSI
    CELTIC CHIVAS
    GINO
 NAŠE FENY
    CELTIC CARPEDIEM
     EBONY PEARL
    CASSIOPEA CABBI
     BUMBLE - BEE
     FREA
 VÝSTAVY
 ŠTĚŇATA
 ODCHOVY
         vrh CH
        vrh H
        vrh G
        vrh F
        vrh E
        vrh D
        vrh C
        vrh B
        vrh A
 PREZENTACE
 GALERIE
 O NÁS
 O PLEMENI
 RŮZNÉ
 ODKAZY
 KONTAKT
 ARCHIV
       novinky 12,13,14
        novinky 2011
        novinky 2010
        novinky 2009
        novinky 2008
        novinky 2007
        novinky 2006
        novinky 2005
 KDO S NÁMI BYDLÍ

 AMERICKÝ KOKR

 chováme také plemeno

 TIBETAN TERRIER

 


KONTAKT
Marta Ščudlová
Slavkov u Brna
684 01


E-mail: 
scudlovaM@seznam.cz

GSM:
+420 724 137 959
 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

máme štěňata - we have puppies
26.6.2016 narozen vrh H - 3 kluci a 7 holčiček
 H litter born 26.6.2016 3 Boys and 7 Girls

pedigree litter H - rodokmen vrh H

ANTHONY SCOTCH DO POLE
(Misty Lake´s Say Never x Maria Matilde Scotch Dama Krkonoše)
and
EBONY PEARL ÁRES ŠAMARKAN
(Laurelhach Legend x Bumble-Bee Áres Šamarkan)

Father: ANTHONY SCOTCH DO POLE

BIS CLUB SHOW SK, TOP DOG CZ 2015 2 ND PLACE IN FCI GROUP 7
INTER CHAMPION, GRAND CHAMPION CZ, GRAND CHAMPION SK, CHAMPION ČMKU, CHAMPION CZ, CHAMPION SK, JUNIOR CHAMPION CZ, JUNIOR CHAMPION SK


WORKING ABILITIES I. PRIZE, AUTUMN AND WATER WORKS HUNTING
TEST I. PRIZE, DERBY, FIELD TRIAL

HD A/A, ED 0/0, 66 CM

 
Mother: EBONY PEARL ÁRES ŠAMARKAN

BEST WORGING DOG IN CLUB SHOW MSKAO
SPECIAL CLUB SHOW CPSK WINNER, GRAND CHAMPION CZ,
CHAMPION CMKU, CHAMPION CZ, JUNIOR CHAMPION CZ, JUNIOR CHAMPION SK, SLOVAKIA WINNER, BIS PUPPY IN CLUB SHOW CPSK


WORKING ABILITIES I. PRIZE

HD A/B,  62 CM
 


 
 

 
male   HARLEQUIN  MacLeod Áres Šamarkan Already in new home
male   HELL BOY  MacLeod Áres Šamarkan Already in new home
male   HIGHLANDER  MacLeod Áres Šamarkan
Already in new home
female  HEAVEN´S  ANGEL  PEARL Áres Šamarkan Already in new home
female  HEAVEN´S  HAPPY  PEARL Áres Šamarkan Already in new home
female  HEAVEN´S  HOPE  PEARL Áres Šamarkan   Already in new home
female  HEAVEN´S  SAKÉ  PEARL Áres Šamarkan Already in new home
female  HEAVEN´S  STAR  PEARL Áres Šamarkan   Already in new home
female  HONEY  PEARL  MacLeod Áres Šamarkan   Already in new home
female  HORNET PEARL  MacLeod Áres Šamarkan     

MÁME 10 TÝDNŮ - 10 WEEKS OLD  female  HORNET PEARL  MacLeod
MÁME 9 TÝDNŮ - 9 WEEKS OLD

Z kruhu domácího vyletěla do světa STAR a tak se harém Harlequinovi opět zmenšil. Ae na to žužlání uší, v kterém se u děvčat tak vyžívá je jich stále dost. Dnes na focení z nikoho modelové moc nebyli... měli jsme úplně jiné zájmy a tak je fotek jenom pár.
Také jsou z nás lovci, kde který motýl, mucha měli dnes krušný den :) A ani to parno co dnes bylo nás nezastavilo.

HARLEQUIN  MacLeod


HORNET PEARL  MacLeod
HONEY  PEARL  MacLeod


HEAVEN´S  SAKÉ  PEARL

   MÁME 8 TÝDNŮ - 8 WEEKS OLD          
Harlequin vzkazuje pánečkům ... MÁM TU HARÉM :) Bráškové odjeli do nových domovů - sestřičky některé také a tak tu na mě zbyl babinec a užívám si to o sto šest :)
Všechny zdravotní procedury máme za sebou. Pořádně jsme povyrostli a vůbec nás nepoznáte. Zprávy z nových domovů jsou víc než příznivé a panička je moc spokojena. Děkujeme za péči o mrňata. Cestu všichni zvládli bravurně a že to měli někteří hodně moc náročné. Zkrátka je nám všem skvěle.
A už pár slíbených fotografií:

               
              

            

  

 

A JE TO TAD MÁME 7 TÝDNŮ - 7 WEEKS OLD
Týden zase uplynul a z nás jsou velké slečny a obrovští chlapáci. Zvládli jsme nějaké veterinární prosedůry (pcháááá levou zadní, klučinové tedy trošičku pípli, ale my děvčata jsme ani okem nemrkly) a přijela i moc milá návštěva :) Děděček s babičkou - tedy rozumějte jako majitelé našeho tatínka (i když ten zůstal doma) a také jeho chovatel a my jsme si to moc užili. Dárečky, hlazení, mazlení. A věřte, že jsme se předvedli v tom nejlepším světle. (avšak jak se dveře za návštěvou zavřely, řádili jsme jako neurvalí skoro 3 hodiny :) ) Dobrý dojem je holt dobrý dojem.... Ještě jednou moc za všechno děkujeme. A na všechny se už moc těšíme :) Však uvidíte, jak jsme vyrostli, nás vůbec nepoznáte.
A MÁME 6 TÝDNŮ - 6 WEEKS OLD :)

Tak jsme opět o kus povyrostli. Další odčervení máme také za sebou - to jsme minule neřekli. (Panička je spokojená, prý nikde nic a všechno je v pořádku). Máme pár nových zážitků, obnovujeme svět. Poznali jsme spoustu návštěv - všem děkujeme za dárečky i velkou chválu na nás. Však jsme byli taky velice hodní a chovali se vychovaně. Jen co se vrátka zavřela, už jsme byli raubíři každým coulem.
A teď už fotografie jak to s námi vlastně redy je.... a ahoj zase příště.

HORNET PEARL  MacLeod

HIGHLANDER  MacLeod            HELL BOY  MacLeod             
HARLEQUIN  MacLeod
     


HEAVEN´S  HAPPY  PEARL                       Salmon Female
  

   Without Female                        Beige - gray Female
     

Orange Female                                                                                            Pink Female 
  

  
a teď ty momentky, to předchozí focení nás vůbec nebavilo..... a pózování? Ať si pózuje panička, my jdeme dělat blbiny.....
MALE 5 weeks  - psi ve věku 5 týdnů


občas u tocho asistoval GIN :) No a pak nám focení překazily prudké lijáky a bouření o sto šest, takže další fota až zas někdy příště.....5 weeks old  -  ve věku 5 týdnů
tak ještě jen pár momentek, plány na focení nám překazila velká voda, tak až někdy příště....FEMALE 4,5 weeks - FENKY VE 4,5 TÝDNECH VĚKUPřidáváme album holčiček ve věku 4,5 týdne. Rosteme každým dnem :) jsme označeny obojkem a popsány, aby bylo vidět která jsme která :) Ve finále jsme všechny stejné.... Jedna za 18 a druhá bez dvou za dvacet :)

A MÁME 3,5 - 4  TÝDNY / 3,5 - 4  WEEKS

S fotkama máme trochu zpoždění, tak se omlouváme, ale díky bouřce jsme tak poněkud trochu vyplaveni, snad to na omluvu postačí. Jooo a pokud by panička mluvila něco o raraších, dracích apod. tak jí nic nevěřte. My jsme naprostí andílci. Baštíme už granulky s mlíkem, máma nás stále kojí a panička stále mluví něco o koblížcích ... nevíte náhodou k čemu to je? To je k snědku? A protože porodní bedýnka už ne zrovna vyhovovala našim kapacitám, máme nový domov - ohrádku. Tam lítáme a zkoušíme, co ta nová věc vydrží..... Fotit se nás nebaví ani trošku, víme o mnohem lepší zábavě..... Obojky jsme dostali také, ale to až na příštích fotografiích. Vůbec se nám to ale nelíbí, my jsme freeee, nechceme žádné omezení. Takže po 2 minutách jsme už přišli na fígl, jak se té protivné věci zbavit.  Na všechny návštěvy se už moc těšíme - hlavně až budeme moci předvést tu andělskou tvář.


A JSOU TU 3 TÝDNY / 3 WEEKS

Pěkně jsme od posledně vyrostli, daří se nám skvěle, na váze přibíráme mílovými kroky. Hrajeme si na honěnou, přetahujeme se o ocásky, koušeme do ucha, i do zadku a okusování nožiček také není k zahození. Dnes jsme na fotografiích pěkně špinaví a ušmudlaní. Baštili jsme kašičku a moc se nám to líbilo. To utírání vlhčenými ubrousky později už ne, ale panička přikázala, tak nám nezbylo než si to nechat líbit. Také jsme odčervení pastou a byli jsme moc pochváleni. Nikdo se nevztekal a vše jsme poctivě zvládli. Hodně si povídáme, jsme komunikativní, vše se nám líbí a zaujme nás úplně všechno. Vyjímečně dokážeme i poslouchat a usměrnit se.
A hlavní událost dne? Panička nám oficiálně oznámila naše jména !!!! Každé z nich jako vždy něco znamená a dle toho jací jsme jsou nám přiřazena. Holčičky mají navíc ve jméně PEARL po mamince. A proč MacLeod ? - To je jednoduché - Skotský vědec, který svými experimenty prokázal, že DNA je genetickým materiálem (do té doby se mělo za to, že jsou to jen obyčejné bílkoviny). MacLeodové bylo taktéž velevážené skotské jméno, skotský klan, úspěšný britský spisovatel a spousta dalšího. Takže si každý najde to, co potřebuje. 
A v příštím týdnu prý budeme mít opět překvápko. Tak se už moc těšíme a jsme zvědaví co na nás vymysleli. (jakmile povyrosteme, těšte se, to pak budeme vymýšlet my... :)  )A MÁME 2 TÝDNY :)
Někteří z nás se dívají na svět po pirátsku :) Někteří už zcela vidí (většinou holčičky jsou o nějaký ten chlup před kluky napřed). Ale oni to doženou, klučinové jsou vždy pozadu :) Ale věřte, že všichni běháme, velmi srandovně se snažíme vyskakovat na mámu a chytat jí ucho.... Vrčíme, pereme se, štěkáme a zkoušíme, co panička vydrží. Ale jinak jsme hodní a zlatíčka k pohledání. A za týden se vám všem opět ozveme. (A to už máme nachystáno i překvápko, panička má pro nás prý úžasná jména, ale o tom až za týden) 

Máme 1 týden / 1 week
Jsme velmi šikovná miminka, tedy soudě dle paničky. Stále nás chválí, jak přibíráme, jak jsme hodní a jak baštíme - naši maminku samozřejmě také, je na nás móóc hodná a má s námi neskutečnou trpělivost. Panička už chce, abychom otevřeli očička, je prý moc zvědavá. No však se dočká. Musíme ji trochu napínat, že :) Někteří z nás se již pokouší velmi vratce stavět na všechny čtyři...prý na to máme čas. Hlavičku krásně udržíme ve vzduchu a jsme super rychlí hrdinové, kteří už umí vylézt z bedýnky. Také jsme přišli na to, že se dá vrčet a vztekat se, když neteče mlíčko. A náš super rychlý styl odrazit , přirazit, kdy v mžiku "přeběhneme" bedýnku - tomu nikdo neodolá. Jsme úplní profíci. A za týden opět ahoj u dalších fotografií.3.DEN / 3 DAY1.DEN / 1 DAY

Lidičky ahoooooj :) Jsme na světě. Všichni zdraví, máma také. Máme se čile k světu. Pravda, jediné, co nás te´d zajímá je mléko, jídlo, mléko, jídlo, mléko......Krmíme se co nám síly stačí. Už u mámy v bříšku nám to šlo velmi dobře, naše porodní váha 470 - 500gr mluví za vše. A jak říká panička jsme kouzelní.
A budeme sem postupně přidávat fotografie, jak rosteme a co jsme se všechno už naučili. Holky jsou zdárně v přesile, ale kluci se ničím nenechají zahanbit.pedigree litter H - rodokmen vrh H 

PARENTS  
 I.
GRANDPARENTS  
 II.
GREAT GRANDPARENTS  
 III.
GREAT GREAT GRANDPARENTS   IV. V. VI.


ANTHONY SCOTCH DO POLE

 MISTY LAKE'S NEVER SAY NEVER
LAURELHACH MOVIESTAR

LIRIC COME DANCE WITH ME OF SHILLAY

CROMASAIG DRAMS DEMEANOUR OF GIRVANS

ANNICKBANK GLENGOYNE OF CROMASAIG

DRUMRUNIE UNION PEARL OF CROMASAIG

DRUMDAROCH JAZZ DANCER WITH LIRIC

LIRIC A SPECIAL DREAM

GLENLUSK BALVENIE LASS

LAURELHACH CONTINUE A STORY

CABALLUS EBONIE ADONIS LUDSTAR

SHANNAS JOURNALIST

TRISETER EBONIE NERISSA

LAURELHACH FORGET-ME-NOT

SHANNAS FAMILY FORTUNE

LAURELHACH COUNTRY AFFAIR


SHOWPOINT BLACK MAGIC WOMAN

TRISETER EBONIE NIRVANA

TRISETER BLACK VADER

LATCHMERE NAVAJO JOE

KQRAC KIRRIE KRISTA

TRISETER EBONIE LAINIE

TRISETER EBONIE DUDE

TRISETER EBONIE BELLE

KINGPOINT CELEBRITY

RIVERMIST SQUARE DANCER

WOODSMOKE'S CLASSIC ALIBI CD

RIVERMIST ARABELLA

KINGPOINT BAGHEERA

FAIR ISLE THE BODYGUARD

MAGNOLIA DANCES WITH WOLVES
MARIA MATILDE SCOTCH DAMA KRKONOŠELUDSTAR KINGDOM

TRISETER EBONIE SCOT

TARAM TALARA THOMAS

TARAM SHANNARA SHOWMAN

TARAM ELTRAYU LARA

TRISETER EBONIE JAYDE

TRISETER BLACK VADER

TRISETER EBONIE DALLAS

LUDSTAR MR SPOTT

GLYNDERYS HIGH´N MIGHTY WITH LIRIC

VORGON STERLING

LIRIC MYSTIC MOON

LIRIC A STAR IS BORN

WICKENBERRY MAVERICK AT LIRIC

DALHANNA NEMASIS AT LIRIC


SARMANDO DREAM ERICA

KINGPOINT EVEN SO

WINDCREST ONCE IN A BLUE MOON

WOODSMOKE´S CLASSIC ALIBI CD

BUTEO´S DIXIE OF WINDCREST

KINGPOINT AFTER HOUGHT

RIVERMIST SQUARE DANCER

KINGPOINT BAGHEERA

REILA SCOTTISH LEADER

FREE MINDS CEZAR

LOURDACE CRISPIN

LUDSTAR MARBELLA

OXA Z AKLIC

VINZENS OF TARTAR

MOLLY Z AKLICEBONY PEARL ÁRES ŠAMARKAN

 
LAURELHACH   LEGENDLAURELHACH MOVIESTAR

LIRIC COME DANCE WITH ME OF SHILLAY

CROMASAIG DRAMS DEMEANOUR OF GIRVANS

ANNICKBANK GLENGOYNE OF CROMASAIG

DRUMRUNIE UNION PEARL OF CROMASAIG

DRUMDAROCH JAZZ DANCER WITH LIRIC

LIRIC A SPECIAL DREAM

GLENLUSK BALVENIE LASS

LAURELHACH CONTINUE A STORY

CABALLUS EBONIE ADONIS LUDSTAR

SHANNAS JOURNALIST

TRISETER EBONIE NERISSA

LAURELHACH FORGET-ME-NOT

SHANNAS FAMILY FORTUNE

LAURELHACH COUNTRY AFFAIR

TRISETER EBONIE ZENA

BRODRUGGAN BLACK KNIGHT

TRISETER EBONIE NIRVANA

TRISETER BLACK VADER

TRISETER EBONIE LAINIE

TAHTAN BLAC MAGIC

ROKEENA BLACK TITAN

TAHTAN BLACK AGNES

TRISETER EBONIE PAGE

TRISETER EBONIE DUDE

ROKENNA BLACK THOR

TRISETER BLACK WITCH

TRISETER EBONIE KIRRIE

TRISETER BLACK VADER

TRISETER EBONIIE INNIKABUMBLE-BEE ÁRES ŠAMARKANKORAN BOJANDOLÍ

GRANT BOJANDOLÍ

BLACK DEVIL ´S JOSHUA

BLACK DEVIL ´S IRON

BLACK DEVIL ´S QAIYA

ANITA SANDBERG

SHANNAS JOURNALIST

HEURÉKA BRENDA

BESSI BOJANDOLÍ

TRAMP FROM LADY S´PLACE

FORESTER ´S BLACKFIRE

LADY ADMIRATION FROM KINGS CASTLE

SANNI Z BOJANOVSKÉHO ÚDOLÍ

GALLOWAY HEURÉKA

JELLI Z BOJANOVSKÉHO ÚDOLÍ

FREA Z ŽELEČKY

CENTO BOJANDOLÍ

STOP Z BOJANOVSKÉHO ÚDOLÍ

GALLOWAY HEURÉKA

JELLI Z BOJANOVSKÉHO ÚDOLÍ

ANITA SANDBERG

SHANNAS JOURNALIST

HEURÉKA BRENDA

ELZA Z ŽELEČKY

TRAMP FROM LADY S´PLACE

FORESTER ´S BLACKFIRE

LADY ADMIRATION FROM KINGS CASTLE

DIXIE Z ŽELEČKY

BOR Z NÁMĚŠTĚ NA HANÉ

KINGCROSS VIKI

 
     
Galery
      
NEWS
NOVINKY
OUR DOGS
NAŠE FENY
SHOW
VÝSTAVY
PUPPIES
ŠTĚŇATA
LITTERS
ODCHOVY
GALLERY
GALERIE
ABOUT US
GORDON A MY
 THE BREED
O PLEMENI
LINKS
ODKAZY
INTEREST
ZAJÍMAVOSTI
CONTACT
KONTAKT

copyrith @ aressamarkan.com