ROK 2012, 2013, 2014                      EDS-4 místo z 46 párů v pouhých 9 měsících

31.12.2014

2.11.2014
MVP Praha judge Jana Janek SK CELTIC CARPEDIEM -junior - EXCELENT 1, CAJC, BOJ
EBONY PEARL Áres Šamarkan - work class - EXCELENT 1, CAC,

1.11.MVP Praha McCarry Carrol Angie, IRL
EBONY PEARL Áres Šamarkanwork class - EXCELENT 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB,


CELTIC CARPEDIEM SAMARKAN Kochanej Emilki And CELTIC CHIVAS Kochanej Emilki 10 months old : EDS show Brno

THE BELONGED TO 6 BEST COUPLE OF 46
naše sluníčka :) CELTIC CARPEDIEM a CELTIC CHIVAS opravdu zabodovali :)
Ve věku 10 měsíců na Evropské výstavě ze 46 párů byli vybráni mezi nejlepších 6 párů :) Udělali nám obrovskou radost. Moc děkujeme Lindě za předvedení.

26.10. EUROPEAN SHOW Brno
judge Francesco Balducci I CELTIC CARPEDIEM Samarkan Kochanej Emilki -
junior - EXCELENT 3,

EBONY PEARL Áres Šamarkan
work class - EXCELENT 4,
25.10. NV Brno judge J.Dupas F
EBONY PEARL Áres Šamarkan
work class - EXCELENT 1, CACIB, CAC ČMKU, BOS
CELTIC CARPEDIEM junior - EXCELENT 1

 září 2014 NVP Brno - judge Musial (PL)Naše gordonní slečny se zúčastnili Brněnské výstavy a Celti hned ve své premiéře ve třídě mladých perlila :)
CELTIC CARPEDIEM Samarkan Kochanej Emilki - junior
- EXCELENT 1, CAJC, BOJ, junior FCI VII - BIG 1

EBONY PEARL Áres Šamarkan work class - EXCELENT 1

velké díky patří i Lindě, která Celti předvedla v závěrečných soutěžích.
22.8.2014

VŠECHNA ŠTĚŇATA - VRH " F " - LITTER " F "

jsou již v nových domovech. A chodí nám od jejich majitelů jen ty nejlepší zprávy, které si může chovatel přát.....V pátek 22.8. 2014 měli dlouhou cestu do nového domova k úžasným lidem miláček FAIRY MAGIC DREAMER Áres Šamarkan alias Bandaska-Bandasíííína a elegantní láska FRUKO MAGIC DREAMER Áres Šamarkan. Obě holčičky budou bydlet ve Slovinsku, 12 km od sebe daleko. Budou spolu vyrůstat a ...navštěvovat se . Cestování zvládli skvěle. Anglickým (FRUKO) a Slovinským (FAIRY) přátelům moc děkuji za péči, kterou jim budou věnovat. Mějte krásný život zlatíčka moje, moc na vás obě myslím.
Friday had a long journey to a new home to wonderful people pet FAIRY MAGIC DREAMER Ares Samarkan and elegant love FRUKO MAGIC DREAMER Ares Samarkan. Both girls will live in Slovenia, 12 km away from each other. They will grow up together and attend to . Travel did a great job. English (FRUKO) and Slovenian (FAIRY) friends thank you very much for the care they will pay. Have a nice life my darlings, much to both of you I think.Do nového domova odešel ve čtvrtek i zelený kluk -
FALCON MAGIC DREAMER Áres Šamarkan láska moje veliká.
Velmi vnímavý, citlivý a chytrý chlapec. Také tvrdohlavý a velmi free. Dělal jen to, co chce on sám. Na druhé straně - uměl se velmi přitulit, maz...lit a být moc hodné miminko. Vše chápal a uměl být oporou.Naše gordon děvčata ho zbožnovala. On mi bude opravdu velmi mnoho chybět.
Today he went to his new home green - FALCON MAGIC DREAMER Áres Šamarkan my great love. Very perceptive, sensitive and clever boy. Also, stubborn and very free. He did just what he wants. On the other side - could be very snuggle, cuddle and be very good baby. All understood and could be oporou.Naše gordon girls adored him. On me will be very much missed.V neděli šla do nového domova holčička FLARE MAGIC DREAMER Áres Šamarkan žluté sluníčko. Nejhodnější a nejposlušnější holčička. Noví majitelé jsou opravdu skvělí. Dalekou cestu zvládla úžasně, a doma se již seznamuje s novým kamarádem kocou...rem Moc na ni myslíme. Přejeme úřasný život v úžasné rodině.
On Sunday she went to her new home girl FLAREFLARE MAGIC DREAMER Áres Šamarkan, yellow sun. Nicest and most obedient little girl. The new owners are really great. Watership handled wonderfully, and home is already acquainted with a new friend cat .The power to think. We wish úřasný life in an amazing family.

20.8.2014
VRH " F " - LITTER " F "
10 weeks and GIRLS Áres Šamarkan
Máma, babička i tetičky nás učí pěkným kouskům. Zvládneme už kdejaké neplechy a máme se skvěle :)
Spousty dalších fotografiií najdete zde:11.8.2014
VRH " F " - LITTER " F "
máme
9 týdnůŠtěňata mají velký předpoklad pro myslivost, výstavy, chov i jako ten nejmilejší rodinný společník. Puppies have a great premise for hunting, show, breeding and as the beloved family companion.For serious applicants are still waiting for babies available.
Pro vážné zájemce jsou ještě volná miminka k dispozici.


10.8.2014 Do světa šla další dvě miminka
FLUKE MAGIC DREAMER Áres Šamarkan
a
FIZZY MAGIC DREAMER Áres ŠamarkanV neděli šel do nového domova pejsek
FLUKE MAGIC DREAMER Áres Šamarkan.
Naše velké sluníčko, bezproblémový, nejhodnější Přejeme mu mnoho štěstí v novém domově a majitelům děkujeme za perfektní servis pro něj.Today on Sunday went to a new home doggie MAGIC FLUKE DREAMER Ares Samarkan. Our large sun, smooth, kindest We wish him good luck in his new home owners and thank you for the perfect service for himNa cestu jsme také vypravili naši milovanou oranžádu oranžovou FIZZY MAGIC DREAMER Áres Šamarkan.
Ona má úžasnou povahu, super charakter. Velmi vyrovnaná, klidná, seběvědomá fenka. A také velice ráda pečuje o všechny okolo sebe... čistí je, opatruje. Má ráda vodu a společnost. Přejeme jí mnoho štěstí s novou rodinou. Cesta proběhla v pořádku. Malá ani nepotřebovala seznamování. Hned tam byla se všemi kamarád a moc se jí tam líbí. Děkujeme majitelům za péči o ni A posíláme holčičce velkou pusu na čumák.Today we went on a journey our beloved orange orange FIZZY MAGIC DREAMER Áres Šamarkan.
She has an amazing personality, great character. Very balanced, calm, confident female. And also very glad cares about everyone around him ... it cleans, cares for She likes the water and society. We wish her the best of luck with his new family. The journey was fine. Little did not need introductions. Immediately there was a friend to all and I really like it there. We thank the owners for the care of her A girl sending a big kiss on the nose.

26.7.2014 VRH " F " - LITTER " F " máme 8 týdnů

Dnes si přijeli pro šípkovou růženku, růžovku, ksichtítko, komedianta a šéfa celé naší štěněcí smečky
FLUFF MAGIC DREAMER Áres Šamarkan. Holčičce se noví pánečci moc líbili a přestože měla hodně dalekou cestu, vše zvládla ona i oni v pohodě. My moc děkujeme novým majitelům za přístup a přejeme všem krásně strávené chvíle s novým členem rodiny. Růžový klaun nám bude chybět, a my na něj stejně jako na všechny ostatní moc vzpomínáme. Ať stejně jako u nás baví a rozesmívá celou svoji novou rodinu. Růžovka je prostě růžovka neskutečná :)

26.7.2014 VRH " F " - LITTER " F " máme 7 týdnů

28.7.2014 FREA MAGIC DREAMER Áres ŠamarkanNaše milovanáFREA MAGIC DREAMER Áres Šamarkan dnes odjela do nového domova. Přejeme jí i jejím majitelům krásný společný život. Sluníčko, které rozzáří život další rodině. Pac a pusu na cestu holčičko..... Cestovala jen kousek, bude od nás... asi 30 km Hurá
Our beloved Frea Magic Dreamer Áres Šamarkan now gone to a new home. We wish her and her owners a wonderful life together. The sun, which lights up the life of another family. Pac a kiss on the way baby ..... traveled a bit, will be here about 30 km Yay
26.7.2014 FLASH MAGIC DREAMER Áres ŠamarkanDnes vyletěl další ptáček z hnízda. Největší mamánek a nejvíc rozmazlený pes FLASH MAGIC DREAMER Áres Šamarkan. Přejeme mu hodně štěstí do života. Naštěstí bude bydlet kousek od nás, nedaleko. On umí velmi očarovat srdce i duši.
Today, anot...her bird flew out of the nest. Most cuddly dog who keeps calling hello I'm here, Mom where are you .... FLASH MAGIC DREAMER Áres Šamarkan. We wish him good luck in life. Fortunately, will stay close to us, close by. He can enchant very heart and soul. And you are to him by a single point in space
Bude bydlet velmi blízko Jen 13 km od nás daleko. Hurá It will be live very close Just 13 km away from us. Hooray :)It will be live very close Just 13 km away from us. Yay It will be live very close Just 13 km away from us. Hooray

26.7.2014 FELOW MAGIC DREAMER Áres ŠamarkanDnes odjela první vlaštovka
FELOW MAGIC DREAMER Áres Šamarkan do nového domova k úžasným lidem. Přeji jí krásný život. Ona určitě rozzáří srdce celé rodině Mnoho štěstí maličká !!!!!
Today went first swallow in a new home to some wonderful people. I wish her a wonderful life. She certainly brighten heart of the whole family. Good luck little one!!!Výbava pro miminka na cestu do nových domovů se začíná utvářet, celistvět. První zakázka pro mrňousky už je doma :)


 5.7.2014 VRH " F " - LITTER " F " máme 4 týdny
To jsou vlastně takové naše první narozeniny. A tak nám jako dárek panička dala jména pro život. Každé z jmen něco značí a jsou přidělena dle našich povah, tak, aby na nás seděla. Jupíííí jsme již velká gordoňátka s opravdickým jménem :)

BOYS:

FALCON MAGIC DREAMER Áres Šamarkan
FLUKE MAGIC DREAMER Áres Šamarkan
FLASH MAGIC DREAMER Áres Šamarkan

GIRLS:

FAIRY MAGIC DREAMER Áres Šamarkan
FIZZY MAGIC DREAMER Áres Šamarkan
FLUFF MAGIC DREAMER Áres Šamarkan
FELOW MAGIC DREAMER Áres Šamarkan
FLARE MAGIC DREAMER Áres Šamarkan
FRUKO MAGIC DREAMER Áres Šamarkan
FREA MAGIC DREAMER Áres Šamarkan
a jako již tradičně,

28.6.2014 VRH " F " - LITTER " F " máme 3 týdnyAhoj lidi :) Máme za sebou tři týdny žití. Jsme už profíci v chození, sezení, vrčení, kousání, vytí a dokonce už máme vylezlé i zoubky. S váhama je panička moc spokojená. Prý přibíráme jak na běžícím pásu. K jídlu jsme dnes dostali namačkané granulky s mačkaným banánem. Moc nám to chutnalo. Ovšem na focení z nás moc modelové a modelky nebyly. Panička láteřila že jsme pěkně špinaví a že ani není poznat co je kdo za barvičku.

Jsme na světě už dva týdny. Řádně jsme vyrostli a vše si náležitě užíváme. Také jíme již kašičku - pravda, víc je jí asi všude okolo nás než v nás, ale plácat a máčet se v tom nás děsně baví. Mlíčko od mámy pijeme také. Roustou nám zoubky....a zkrátka...máme se čile k světu :)

21.6. MVP Brno - judge Šrámek Jako již každý rok jsme se tradičně zúčastnili výstavy intercanis v Brně. Ebony to krásně běhalo, úžasně se předváděla a odváží si skvělý výsledek s fantastickým posudkem.
EBONY PEARL Áres Šamarkan intermediate class
- EXCELENT 1 , CAC, Res. CACIB

15. června 2014
KLUBOVÁ VÝSTAVA ČPSK - judge - Letroy ( Belgie) Jelikož já dnes musela hlídat štěňátka - mají se k světu a začali z bedny vylézat prozkoumávat svět... Tak se Šárka vypravila na klubovou výstavu pořádanou českým klubem na Veltruském zámku s oběma našimi nejmladšími holčinami sama. Obě slečny dopadli výborně :)
EBONY PEARL Áres Šamarkan intermediate class
- EXCELENT 1 , CAC
CELTIC CARPEDIEM Samarkan Kochanej Emilki - puppy
- very promising 1

7. června 2014 -
MÁME ŠTĚŇÁTKA - WE HAVE PUPPIES !!!!!
Holčičky i chlapci vítejte na tom našem světě

Dnes se narodil náš vrh F ze spojení
GLEN z Želečky a CASSIOPEA CABBI Áres Šamarkan
Maminka i štěňátka jsou v pořádku.


30.- 31. května 2014 a 1. června 2014
Třídenní výstavní maraton SENEC a 2x MVP Nitra
judge Pál, Jurza, Konečný SK Náročný výstavní prodloužený víkend máme úspěšně za sebou :)

The three-day exhibition marathon 30 May 2014, 31 May 2014, 1 June 2014
EBONY PEARL Ares Samarkan - intermediate 20 months
The first day of our exhibition marathon-National Dog Show Senec SK EXCELLENT 1, CAC, WINNER OF SLOVAKIA
The second day of our exhibition marathon - International Exhibition Nitra SK
EXCELLENT1, CAC, CACIB, BOB, GRAND PRIX SLOVAKIA WINNER 2014
The third day of our exhibition Marathon International Exhibition Nitra SK
EXCELLENT1, CAC, CACIB Crufts qualification

květen 2014

Naše sluníčko EBONY PEARL Áres Šamarkan dnes velmi úspěšně splnila pracovní zkoušky vloh v I. ceně se všemi limitními známkami. Máme obrovskou radost. Ebony má tak již splněny všechny podmínky pro chovnost a je z ní chovná fena v naší chovatelské stanici. ZKOUŠKY VLOH EBONY PEARL Áres Šamarkan - ZV I.c. nos 4
Our sun EBONY PEARL Áres Šamarkan now working very successfully met the test of ability in the first price with all limit signs. We are very happy. Ebony has met all the conditions for breeding and she is a breeding female.
Also DIAMOND DUDE Áres Šamarkan has met all the conditions for breeding and last week passed the aptitude test work and he is a stud dog
Také DIAMOND DUDE Áres Šamarkan má splněny veškeré podmínky pro chovnost - minulý týden úspěšně složil pracovní zkoušky vloh a
je z něj chovný pes:) DKK 0/0 HD: A/A

11. května 2014
KLUBOVÁ VÝSTAVA SKPS SK - judge - Willy DUIJKERKE Holandskovíce foto na : https://gordonsetr.rajce.idnes.cz EBONY PEARL Áres Šamarkan intermediate class
EXCELENT 1 , CAC
Naše CASSIOPEA CABBI se výstavy nemohla účastnit, vzhledem ke svojí březosti. Alr i tak si odvezla nádherné 3 místo za TOP PSA KLUBU SKPS EXTERIÉR.
(posuzovaní jedinci všech plemen v klubu a dokonce psi a feny dohromady :)
EBONY obdržela místo 7. (chodila jen do třídy mladých)
Our Cabbi was unable to attend because it is pregnant, but imported a nice cup CASSIOPEA Cabbi Áres Šamarkan received 3rd place TOP DOG SHOW club SKPS(Prize is awarded for all breeds in the club, dogs and bitches compete together)
EBONY PEARL Áres Šamarkan ranked 7th place TOP DOG SHOW club SKPS10. května 2014
KLUBOVÁ ÝSTAVA MSKAO CZ - judge - Catherine PIL (B)více foto na : https://gordonsetr.rajce.idnes.cz Best in show kennel - BEST kennel club show - 1 place
Best in show couples - BEST couples club show - 2 place

EBONY PEARL
Ares Samarkan - intermediate class - Exc. 1, CAC
CELTIC CARPEDIEM Samarkan Kochanej Emilki - younger puppy - very promising 1/5
ESQUIRE MERLIN Ares Samarkan - interm. Exc.2, Res. CAC 2/7
DARK DEVIL Ares Samarkan - cl. champions - Exc. 2, Res. CAC
CELTIC CHIVAS Kochanej Emilki - younger puppy - very promising 3
ENIGMA Ares Samarkan - intermediate class - excellent 3/3
Frea 11 years - veteran class - excellent 2 (nominated for the best hair show)
CINDERELLA CAROLAIN Ares Samarkan - cl. Winners - excelent 3/4 (nominated for the best hair show)
EXCALIBUR Ares Samarkan - intermediate - very good
DIAMOND DUDE Ares Samarkan - cl. open - very good26. dubna 2014
MVP České Budějovice - judge - H.Kunfalvi CZ

EBONY PEARL Áres Šamarkan
inermediate class - EXCELENT 1, CAC, CACIB, CAC ČMKU
Naše 19ti měsíční sluníčko si dnes v konkurenci vyběhalo super ocenění :) A raubířku CELTI jsme vzali na koukanou, zkušenou, aby viděla, zač je toho loket a pomaličku si zvykala na to, co ji čeká. Děkuji moc Zdenkovi za hlídání Celti, zatímco jsem fotila a Šárka vyběhávala titul. Také jsme mohli vidět a pomazlit se s bratříčkem Ebony - ESQUIRE MERLIN Áres Šamarkan. Moc díky všem za super den :)Pár foto zde, více na našem rajčeti. https://gordonsetr.rajce.idnes.cz
duben 2014Dva krokodýlové, vydry, rybičky, potápky aneb EBONY a CELTI v akci voda je mým druhým já :)30.3.2014První sluníčko, první koupáníčko :))) Celti je opravdu vodní diva :)22.3.2014Ebony je velmi trpělivou vychovatelkou. Také jsme byli vyzkoušet co Celti a voda - a máme super zprávy. Je to potápka a vodu miluje :)20.3. 2014
Mnohem více foto pak na našem centrálním albumu:
https://gordonsetr.rajce.idnes.cz Byli jsme na výchovné návštěvě :) Všichni jsme si to super užili. Děkujeme za milou společnost.9.3.2014CELTI měla 3 měsíce. Aneb album mnoha tváří, spousty chlupů a křivých nohou :)

23. a 22.2. 2014 MVP Brno - judge Stanovský, Piskay ENIGMA - junior class - EXCELENT 1, CAJC, BEST of JUNIOR
EBONY PEARL
- inermed. class - EXCELENT 1, CAC
EBONY PEARL
- inermed. class - EXCELENT 1,
8.2.2014Už týden doma aneb jak se Celti u nás zabydlela :)31.1.2014 Vítej doma Celti
Welcome home Celti !!!!!

Tak jsme si konečně dovezli tu naši gordonní princezničku :) s australským rodokmenem.
Slečinka se jmenuje CELTIC CARPEDIEM Šamarkan Kochanej Emilki.
Po domácku " Celti ".
Rozkoukala se okamžitě, nic neřešila, nic jí není cizí, všechny miluje a všichni milují ji :) Moc jsme se na ni těšili a už je tu. Je řádně ukecaná, vnímavá, milá, obrovský raubíř. Zkrátka je naprosto úžasná :)18.1.2014
MVP Trenčín SK - Judge p. Václavík
EBONY PEARL - inermed. class - EXCELENT 1,
CASSIOPEA CABBI champions - EXCELENT 1, CAC, CACIB, BOS

4.1.2014NVP Brno - Hanácká

BEST IN SHOW - The final competition:
Best couple:
place 1 of the 13 participants Dark Devil +Cassiopea Cabbi
Best breeding group:
place 3
of the 10 participants Dark Devil, Cassiopea Cabbi, Ebony Pearlrozhodčí - judge - Šimek CZ
EBONY PEARL - inermed. class - EXCELENT 1, CAC,
CASSIOPEA CABBI champions - EXCELENT 1, CAC, CAC ČMKU,
National Winner
DARK DEVIL -
working class - EXCELENT 1
Krásný i když hektický výstavní den :) Moc děkujeme všem za přízeň, podporu i držení palečků. A třešnička na dortu....1. místo ze 13 párů celé výstavy, 3 místo z 10 chovatelských skupin a ostatní skvělé výsledky nás opravdu moc potěšili.

_
NOVINKY pro rok 2013 _

14.12.2013 HAPPY BIRTHDAY
LITTER
A Náš první vrh dnes slaví své 8 narozeniny - věk již veteránský. Přejeme všem mnoho zdraví, vitalitu a chuť do života. A ať tu jste s námi minimálně ještě jednou tak dlouho.
10.12.2013 HAPPY BIRTHDAY
LITTER
B Všem oslavencům a oslavenkyním z vrhu B přeje vše nejlepší, mnoho zdravíčka, poslušné pánečky a ať jste tu s námi jetě hodně moc dlouho :) Změnili jste nás, jste tu vždy pro nás .... moc díky.
2.12.2013 HAPPY BIRTHDAY
LITTER C Dnes je velmi význaamný den pro náš vrh " C ", který slaví své 5 té narozeniny. Všem jim posíláme velkou pusu na čumák a přejeme mnoho zdraví a spousty šťastných zážitků po mnoho dalších let. Ať je pánečkové jen a jen poslouchají a moc děkujeme, že tu s námi jste a měníte naše životy.
1.12.2013MVP Nitra SK 27.10. 2013 - rozhodčí - judge - Davidovič SRB
EBONY PEARL Áres Šamarkan - junior class - EXCELENT 1, CAJC,
CASSIOPEA CABBI Áres Šamarkan (champions) - EXCELENT 1, CAC, CACIB, BOS
EBONY 14 months old -JUNIOR CHAMPION SK
CABBI - GRAND CHAMPION SK
27.10.2013MVP Bratislava SK 27.10. 2013 - rozhodčí Němec CZ
EBONY PEARL Áres Šamarkan - junior class - EXCELENT 1, CAJC,
CASSIOPEA CABBI Áres Šamarkan (champions) - Excelent 2, Res. CAC, Res. CACIB
MVP Bratislava SK 26.10. 2013 - rozhodčí Staviarská V. SK
EBONY PEARL Áres Šamarkan - junior class - EXCELENT 2,
CASSIOPEA CABBI Áres Šamarkan (champions) - Excelent 2, Res. CAC5.10.2013MVP České Budějovice - rozhodčí - judge Jean-Jacques Dupas (FR)
EBONY PEARL Áres Šamarkan - junior class - EXCELENT 1, CAJC, BEST OF JUNIOR

EBONY splnila podmínky a ve 13ti měsících se pyšní titulem ČESKÝ JUNIOR CHAMPION
EBONY fulfilled and at the age of 13 months boasts the title CZECH JUNIOR CHAMPION
ESQUIRE MERLIN Áres Šamarkan - junior class - EXCELENT 1
MOC GRATULUJEME NAŠÍ HOLČIČCE I MERLINOVI :)7.9.2013 NVP Brno - rozhodčí p.Šimek (CZ)Dnes jsme měli naše zástupce pouze ve třídě mladých. Nicméně i tak byl den velmi úspěšný pro obě holčičky. Každá z nich má od pana rozhodčího naprosto luxusní posudek a my jsme moc spokojeni. Oběma letí gratulace :)
EBONY PEARL Áres Šamarkan - třída mladých - junior class- Excelent 1, CAJC, BOJ
ENIGMA Áres Šamarkan - třída mladých - junior class - Excelent 2
4.8.2013Speciální KV SKPS judge p.Bučko (SK)
Special Club Show - Slovak Club - Budmerice SK 4th August 2013 Judge - Mr. Bučko, SK
Úděsné vedro, cesta v autě bez klimatizace...hrůůůůza, ale vše se vyplatilo :) a rozhodně nelitujeme že jsme absolovovali cestu na tuto speciální klubovou výstavu :)
CASSIOPEA CABBI musela zůstat doma, jelikož hárá, a tak jsme vzali zbytek osazenstva Áres Šamarkan. A také am kokříka Míťu, aby si zvykl na prostředí výstav. (ten to vzal ovšem po svém:)DARK DEVIL Ares Samarkan - working class - Excellent 1, CAC,
CLUB WINNER DOG SPECIAL SHOWS

EBONY PEARL Ares Samarkan - junior class - Excellent 1, CAJC
BUMBLE-BEE Ares Samarkan - working class - Excellent 1, CAC,
CLUB WINNER BITCH SPECIAL SHOWS

FREA - veteran class - 10.5 years - Excellent 1, BEST Veteran,
BIS VETERAN CLUB SPECIAL SHOWS

BEST IN SHOW - The final competition
Best couple: Place 2 - Dark Devil Ares Samarkan + Bumble-Bee Ares Samarkan
Best breeding group: PLACE 1 - Dark + Ebony + Bumble
Naše další fota z výstavy najdete i na centrálním albu na rajčeti https://gordonsetr.rajce.idnes.cz

20.7.2013MVP MLADÁ BOLESLAV - rozhodčí - Judge Tamara Sarmont (RU)
Tentokrát se vypravila na výstavní bojiště pouze naše malá 10 ti měsíční Ebony. Moc děkuji Olince Vránové a Karolíně Vybíralové za dopravu, starost i péči o naši malou princeznu. A také slečně vystavovatelce. Eby soutěžila ve třídě s dalšími dvěma staršími fenkami ....
EBONY PEARL Áres Šamarkan - třída mladých -junior - EXCELENT 1, CAJC

29.6.2013
MVP Brno - rozhodčí L. Müler CZÁres Šamarkan - červnovou výstavu jsme si opravdu užili. Výsledky nás moc potěšili :) Konečně vystvitlo i sluníčko a vše se neslo v příjemném duchu a bezva atmosféře. Moc děkuji za účast EXCALIBROVI a jeho majitelům a taktéž DARKOVI se Zdenkem. Super výsledky :)
BEST IN SHOW - The final competition:
Best couple: Dark Devil Áres Šamarkan + Cassiopea Cabbi Áres Šamarkan - place 2
Best breeding group: Dark Devil, Cassiopea Cabbi, Excalibur, Ebony Pearl - place 3
DARK DEVIL Áres Šamarkan ( class work ) - Excelent 1, CAC, CAC CMKU, CACIB, BOB,
CASSIOPEA CABBI Áres Šamarkan (champions) - Excelent 1, CAC, CAC CMKU, CACIB,
EBONY PEARL Áres Šamarkan (junior) - Excelent 2,
EXCALIBUR Áres Šamarkan (junior) - Excelent 2
DARK DEVIL Áres Šamarkan tímto taktéž splil podmínky pro titul CHAMPION CZ - gratuluji :)

Naše další fota z výstavy najdete i na centrálním albu na rajčeti https://gordonsetr.rajce.idnes.cz
2.6.2013

Přijela se na nás podívat ENIGMA Áres Šamarkan. S Ebony si to velmi užívali - a my s nimi. Návštěva byla velmi příjemná a z ENY roste nádherná slečna plemene gordon setr. Více foto na rajčeti :) https://gordonsetr.rajce.idnes.cz

25. a 26.5.2013Tento víkend byl opravdu, hlavně časově velmi náročný. V sobotu jsme byli na MVP v Litoměřicích a v neděli na klubové výstavě v Radošovcích u Trnavy, kterou pořádal slovenský klub. Cabbi se opět předvedla v plné kráse......
MVP Litoměřice - judge p.Kunfalvi -CASSIOPEA CABBI Áres Šamarkan -
tř.šampiónů - Excelent 1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB

KLUBOVÁ VÝSTAVA SK - judge p.Svatoňová -
CASSIOPEA CABBI Áres Šamarkan - tř.šampiónů - Excelent 1, CAC
Naše další fota z výstavy najdete i na centrálním albu na rajčeti https://gordonsetr.rajce.idnes.cz

12.5.2013Klubová výstava - CLUB SHOW CZ ČPSK - rozhodčí Marianne Gyarfás (Maďarsko)
Šárka s Cabbi a Ebony měly opravdu náročný víkend. Hned po klubové výstavě se vydali na cestu do Prahy na další klubovou výstavu pořádanou ČPSK. V místě Roudnice nad Labem. Nejmladší Ebony vše skvěle zvládla a prokázala ve svých 7 měsících obrovskou vytrvalost a styl " nic mě nezastaví " :) Cabbi opět nezklamala a reprezentovala celou naši smečku a velice zdárně.

EBONY PEARL
Áres Šamarkan- tř.dorost - Very promising 1, BIS puppy Club SHOW ČPSK
CASSIOPEA CABBI Áres Šamarkan - tř.šampiónů - Excelent 1, CAC
11.5.2013
Klubová výstava CZ - CLUB SHOW - AUSTERLITZ MSKAO 2013 - rozhodčí TAŤANA UREK - SlovinskoMerlin a Ebony uděli na jedničku i jarní svod - oba plný počet zubů a vše v pořádku - gratulujeme :)
Naše další fota z této akce najdete i na centrálním albu na rajčeti https://gordonsetr.rajce.idnes.cz
Celkem se zúčastnilo 46 psů a fen plemene gordonsetr ! Celkový počet psů na výstavě 144. Což je opravdu nebývalá a rekordní účast.A to i včetně velmi početně zastoupené mezinárodní konkurence na špičkové úrovni.
A protože je to výstava prestižní a klubová akce k tomu, "vytáhli" jsme vystavovat všechny naše psí holky. Jak malou Ebony, ostřílenou Cabbi, tak i Bumble-Bee - do třídy čestné. Bumble má má
7 měsíců od porodu štěňat vrhu E. A navíc jí už brzy bude 7 let. Což je věk skoro veteránský. A konkurence byla opravdu veliká. Bylo se rozhodně na co dívat. Děkuji všem majitelům našich odchovanců za účast !!!! Udělali mi velkou radost. Nejen ti přihlášení, ale i ti, jenž přijeli " jen na kukandu a poklábosení. "
Prima strávený den s bezva lidmi i okouzlujícími pesany!
Sice počasí moc nepřálo, ale hlavně že nelilo jako z konve.
PŘESNĚ V DEN KONÁNÍ VÝSTAVY 11.5. 2013 SE NAŠE MILÁ FREA PŘED 10 LETY NARODILA. BYLA ROZHODNĚ TÍM NEJDŮLEŽITĚJŠÍM OSLAVENCEM A TAKÉ SI TO NÁLEŽITĚ A PATŘIČNĚ UŽILA. :)
S masovým dortem, o který se podělila se všemi syny, dcerami, vnuky i vnučkami :)
FEMALES Áres Šamarkan:
EBONY PEARL Áres Šamarkan- tř.dorost - Very promising 1
DAFING DOE Áres Šamarkan - tř. otevřená - Excelent 2, Res. CAC
CASSIOPEA CABBI Áres Šamarkan - tř.šampiónů - Excelent 3
BUMBLE-BEE Áres Šamarkan - tř.čestná - Excelent 1MALES Áres Šamarkan:
ESQURE MERLIN Áres Šamarkan - tř. dorost - Very promising 1
EXCALIBUR Áres Šamarkan - tř.dorost - Very promising 2
DARK DEVIL Áres Šamarkan - tř.otevřená - Excelent27.4.2013
Krajská výstava Vyškov
- posuzoval p. Beradze Luza
EBONY PEARL
- tř.dorost - Excelent 1, Vítěz třídy, BIS 4 dorost ze všech plemen
CASSIOPEA CABBI Áres Šamarkan - tř.šampiónů -
Excelent 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, BIS 5 KV ze všech plemen
FREA - tř. veteran - Excelent 1, Vítěz třídy, BIS 2 veterán ze všech plemenHolky naprosto skvěle zabodovaly :) Bylo fajn počasí a výstava se opravdu vyvedla.
Naše další fota z této akce najdete i na centrálním albu na rajčeti https://gordonsetr.rajce.idnes.cz
NVP Ostrava
CASSIOPEA CABBI Áres Šamarkan - tř.šampiónů - Excelent 3Posuzoval p.PISKAY -SK
23.3.2013
VICTORY SHOW Bratislava SK - rozhodčí p.Jursza
CASSIOPEA CABBI Áres Šamarkan - tř.šampiónů - V1, CAC, VICTORY WINNER
FREA - tř. veteran - V1, VICTORY VETERAN WINNER ( 10 years)
MVP Katowice - Posuzoval rozhodčí p. Mackay Colin IRL CASSIOPEA CABBI Áres Šamarkan - tř.šampiónů - V 2
CABBI se ve velké konkurenci opět dařilo skvěle. :) Gratulujeme !!!!!

_
NOVINKY pro rok 2013


VRH -E litter -E přidány nové fota - mám 5,5 měsíců EBONY PEARL Áres Šamarkan
Více foto zde ,
nebo
- naše fota najdete i na centrálním albu na rajčeti https://gordonsetr.rajce.idnes.cz
ESQUIRE MERLIN, EXCALIBUR, ENGLISH MAN, EVENING STAR - nové fota od majitelů :)VRH -E litter -E přidány nové fota - máme 5 měsíců
Více foto zde ,
nebo
- naše fota najdete i na centrálním albu na rajčeti https://gordonsetr.rajce.idnes.cz
CRAZY CENTIPEDE Áres Šamarkan :) šikovná sestřička naší Cassiopea Cabbi VRH -E litter -E přidány nové fota - máme 4 měsíce
Více foto zde ,
nebo
- naše fota najdete i na centrálním albu na rajčeti https://gordonsetr.rajce.idnes.cz
3.2.2013
DUO CACIB BRNO-CASSIOPEA CABBI Áres Šamarkan-tř.šampiónů -V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB
Posuzoval rozhodčí p.Stanovský SK
CABBI si zopakovala včerejší vítězství a přidala ještě i třešničku na dortu :) Gratulujeme !!!!!
2.2.2013
DUO CACIB BRNO - CASSIOPEA CABBI Áres Šamarkan - tř.šampiónů - V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU
Posuzoval rozhodčí p.Bučko SK
CABBI se ve velké konkurenci opět dařilo skvěle. :) Gratulujeme !!!!!
LEDEN 2013
VRH -E litter -E přidány nové fota - máme 3,5 měsíce
Více foto zde ,
nebo
- naše fota najdete i na centrálním albu na rajčeti https://gordonsetr.rajce.idnes.cz

NOVINKY pro rok 2012_
_____________________________________________________________
NOVINKY pro rok 2012 NOVINKY pro rok 2012
20.12.2012
VRH -E litter -E přidány nové fota - máme 12 týdnů.
Více foto zde ,
nebo
- naše fota najdete i na centrálním albu na rajčeti https://gordonsetr.rajce.idnes.cz
19.11.2012
VRH -E litter -E přidány nové fota - máme 9 týdnů. Užíváme si koupele i venkovního lítání.
Naše fota najdete i na centrálním albu na rajčeti https://gordonsetr.rajce.idnes.cz
11.11.2012
VRH -E litter -E přidány nové fota - máme 7 týdnů.
Naše fota najdete i na centrálním albu na rajčeti https://gordonsetr.rajce.idnes.cz
19.10.2012
VRH -E litter -E přidány nové fota
Naše fota najdete i na centrálním albu na rajčeti https://gordonsetr.rajce.idnes.cz
13.10.2012
MVP ČESKÉ BUDĚJOVICE - Posuzoval rozhodčí p.šimek CZ
CASSIOPEA CABBI Áres Šamarkan - tř.šampiónů -
Exellent 1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB
Holky opět podaly super výkon :)
CABBI JE PRVNÍM GORDONSETREM V CZ S PŘIZNANÝM TITULEM CHAMPION ČMKU a šampionát už je doma :)

12.10.2012
VRH -E litter -E přidány nové fota - máme 4 týdny.
Naše fota najdete i na centrálním albu na rajčeti https://gordonsetr.rajce.idnes.cz
4.10.2012
VRH -E litter -E přidány nové fota - máme 3 týdny. nejen že vidíme, splašeně lítáme po všech 4... ale už máme i zuby. Jsme velcí šikulové a šikulky.
29.9.2012
NVP BRNO - rozhodčí p.Václavík (cz)
Cabbi se dnes opět perfektně se Šárkou předvedli, a naprosto zaslouženě si odnesly všechny tituly, které šly posbírat:) Fantastická práce! Máme obrovskou radost.CASSIOPEA CABBI Áres Šamarkan - tř.šampiónů -
Exellent 1,
CAC, National Winner, CAC ČMKU, BOB

28.9.2012
VRH -E litter -E VRH E - LITTER E - PŘIDÁNY JMÉNA ŠTĚŇAT :)
přidány nové fota - jsme piráti, aneb jsme 14 dní na světě
20.9.2012
VRH E - LITTER E - přidány nové fota - máme 7 dní aneb jsme 1 týden na světě
17.9.2012
VRH E - LITTER E - přidány nové fota - máme 4 dny
13.9.2012

MÁME ŠTĚŇÁTKA !!!!!!
Dnes se narodil náš vrh E ze spojení
L
AURELHACH LEGEND "LEGO" x BUMBLE-BEE ÁRES ŠAMARKAN
4 krásní chlapečci a 5 holčiček. Celkem tedy 9 štěňátek. Porodní váha 400 - 550 gr.
Více informací a první fota zde VRH -E litter -E


9.9.2012
Při příležitosti našich nových štěnátek gordon setra vrh E - jsme pro Vás spustili úplně novou verzi našeho webu. Měl by být modernější a hlavně přehlednější oproti webu předchozímu. Tak snad se Vám bude v této podobě líbit :) A najdete zde vždy to co hledáte. A jako již dříve se k nám budete rádi vracet zpět :)
19.8.2012

MVP BRATISLAVA CASSIOPEA CABBI Áres Šamarkan - tř.šampiónů -
V1, CAC, CACIB
Posuzoval velmi přísný rozhodčí p.Marián Korič- SK


18.8.2012
MVP BRATISLAVA
CASSIOPEA CABBI Áres Šamarkan - tř.šampiónů - V1, CAC, CACIB
Posuzoval p.Stanovský -SK
CASSIOPEA CABBI tak splnila veškeré podmínky a pyšní se dalším z titulů-CHAMPION SK
Velká gratulace pro naší gordonní slečnu :)
23.6.2012

INTERCANIS MVP BRNO
Cabbi byla opět ve svém živlu. Přes velké teplo a obrovskou konkurenci si opět vybojovala nejlepší umístění. A potvrdila své vynikající nejen exteriérové kvality.
CASSIOPEA CABBI
Áres Šamarkan - tř.šampiónů - V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU
Výstavy se přijala zúčastnit se svými majiteli ze Slovenska naše fenka z vrhu D. A zabodovala také.Majitelům děkujeme za účast i prezentaci.
DARKNESS Áres Šamarkan - tř.otevřená - V1, CAC


25.5.2012

COURSING v Buchlovicích a naši gordosetři:)
Po dlouhých 3 letech vyrazila Šárka s "holkama" na coursing. Cabbi byla nováčkem, jelikož to nikdy neběžela. Ale Bumble a Frea jak viděli praporek, tak jim hned bylo jasné, oč jde..... a opět zabodovali:) Sice bramborová medaile, ale na to, že tak dlouho neběžely a nejsou to profíci opravdu skvělé. Krásný, slunečný a energií nabitý den...
Bumble běhala s Frea. Na Cabbi zbyl ridgeback :) A dařilo se všem třem holkám......


25.5.2012

Posíláme gratulaci :) MVP - Litoměřice ( rozhodčí PL)
tř.pracovní - CINDERELLA CAROLAIN Áres Šamarkan - V1, CAC, CACIB
CINDERELLA CAROLAIN tak splnila podmínky pro udělení titulu CHAMPION CZ !


19.5.2012

KLUBOVÁ VÝSTAVA MSKAO - Slavkov u Brna- Austerlitz
Výstavu posuzovala paní LOHMANN (D) rozhodčí z Německa.
Naši odchovanci nás na klubovku přijeli podpořit svou účastí :) Za což jim velmi děkuji.....
Příjemně strávený den se slunečným počasím přinesl super výsledky naší chovatelské stanice :)

PSI - tř. pracovní - DARK DEVIL Áres Šamarkan - V1, CAC, Klubový vítěz
FENY -
tř. otevřená - DAFFING DOE Áres Šamarkan - V1, CAC
- DESERT ROSE
Áres Šamarkan - VD2
-
tř.pracovní - CINDERELLA CAROLAIN Áres Šamarkan - V3
-
tř.vítězů - CASSIOPEA CABBI Áres Šamarkan - V1, CAC
-
tř. veteránů - FREA - V1, nejlepší veterán BOV
CASSIOPEA CABBI tak splnila podmínky a pyšní se titulemGRAND CHAMPION !

A třešnička na dortu nakonec - naše chovatelská stanice se zúčastnila soutěže o chovatelskou skupinu a pyšníme se titulem:
NEJLEPŠÍ CHOVATELSKÁ STANICE MSKAO 2012 ÁRES ŠAMARKAN


CAMELOT ´S PRINCE - z našeho odchovance z vrhu C a zároveň bratříčka naší Cassiopea Cabbi je už pěkný pan pes. Děkuji Míši, že se o něj tak perfektně a s láskou stará !!


4.2.2012

MVP BRNO - rozhodčí p.Novotný (cz)
DESERT ROSE
Áres Šamarkan se byla představit na výstavě. A ve svých 20ti měsících
ve třídě otevřená dosáhla vynikajících výsledků - V1, CAC, Res.CACIB.
Šárka si zopakovala předvedení alespoň u Rózinky, když "naše holky" zůstaly doma. Z Desert Rose roste velmi nadějná psí dáma:) Majitelům moc gratulujeme a děkujeme za účast !Fotogalerie