NABÍDKA FOCENÍ a GRAFFIKY pro Vás

FOTOGRAFOVÁNÍ

- fotografie nejen psů ale i ostatních zvířat v interiéru i exteriéru pohyb, portrét, rodinné foto
- fotografie dětí - soukromé foto
portrét, rodinné foto, vánoce, oslavy, příležitosti
- reklamní fotografie pro facebook a sociální sítě
- produktové fotografie - propagace výrobků
- různé - ostatní - dle domluvy
- focení výstav, akcí, srazů, individuální focení
- prodej vlastních fotografií - krajiny, psi, a další
pro tvorbu kalendářů, prezentací, reklamy, do tisku, časopisů

GRAFIKA

- grafický design - např. pro chovné jedince, narození štěňat apod.
- úprava fotografií
- prezentace
- grafika pro inzerci Vaší chovatelské stanice nebo vrhu ať už pro publikaci na internetu, v časopisech, klubových zpravodajích, ročence, sociálních sítích
- přání, pohlednice
- další dle domluvy a požadavků

K focení a grafice - nabídka služeb

Fotografie - zachování a zmražení okamžiku - momentu, jenž se nikdy nemusí opakovat. Tento moment je pomíjivý a díky fotoaparátu z něj bude vzpomínka na vždy.

Nabízím fotografování psů, případně jiných mazlíčků v exteriéru. Pokud máte vhodné prostory, lze domluvit i fotografování v interiéru.

Nafocení portrétů Vašich miláčků dle Vašeho přání. Délka focení bude záležet na úplné spokojenosti z mé strany nad fotkami. Je dobré, pokud pejsek bude umět základní poslušnost (kromě štěňat samozřejmě). Místo pro focení si vyberete sami (park, les, domov, atd.), nebo dáte na mě a já Vám pár lokací doporučím. Místo je totiž (pro mě) velmi důležité pro kvalitu celé fotografie.

Celkem si z tohoto focení odnesete fotografie, které věřím, že se budou líbit nejen Vám, ale i Vašemu zvířecímu parťákovi. Všechny fotografie jsou potom dodávány pouze v digitální podobě a to ve 2 velikostech pro tisk a pro webovou prezentaci (například pro Facebook, webové stránky).

Vaši psíci musí být povahově bezkonfliktní a prosti jakýchkoli zdravotních problémů;-). Focení probíhá v přítomnosti páníčka, odměna za focení pro pejska je samozřejmostí :-).

  • Na fotografování si vyhraďte 1 až 3 hodiny
  • Pokud víte o zajímavém místě budu ráda, pokud ne, místo vyberu já.
  • Dle okolností a Vašich přání se budu snažit zachytit Vašeho psa v pohybu, portrét, postoj, případně společnou fotku s Vámi.
  • Na fotografování s sebou vezměte hračku na kterou je pes zvyklý (míček, frisbee atd. ), něco na zub pro pejska (případně i pro Vás), přibalit můžete i dobrou náladu a trochu radosti z pohybu, na fotografiích se to odrazí.
  • Vyhrazuji si právo veškeré nafocené fotografie použít ke své propagaci, ať už v elektronické, nebo tištěné podobě.

Něco málo o mně:
Jmenuji se Marta. Vlastním chovatelskou stanici psů a koček, a proto vím, jak moc je důležité mít kvalitní fotografie. Pokud jde o psy je důležité nejen pěkná fotografie, ale mít zvíře nafoceno i tak, aby bylo vidět, že splňuje standard a je představitelem svého plemene.


Máte li zájem o moje služby neváhejte mě kontaktovat.